poleć znajomym I napisz do nas
prinsczyszczenie.pl
polski deutsch english

Nowe w ofercie
Oferujemy również czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych, stosowanych zarówno w systemach wtrysku pośredniego, jak i bezpośredniego (GDI). Tutaj pomiar wydajności wykonujemy innymi urządzeniami niż w przypadku wtryskiwaczy LPG/CNG, wykorzystując do tego celu płyn oraz stwarzając warunki panujące w pojazdach. Szczególną uwagę zwracamy na pomiar wydajności wtryskiwaczy stosowanych w systemach GDI, gdzie ciśnienia robocze dochodzą nawet do 200 bar oraz na szczelność tych wtryskiwaczy przy tak wysokich ciśnieniach.
Wtryskiwacze KEIHIN.

Stosowana przez nas autorska metoda czyszczenia, gwarantuje osiągnięcie poziomu czystości wtryskiwaczy równego ich czystości w nowych elementach. Jednocześnie, używane przez nas środki w żaden sposób nie uszkadzają podzespołów wtryskiwacza, nie wpływają także negatywnie na ich żywotność. Dla uzyskania pełnego efektu, czyszczeniu opracowaną przez nas metodą poddane zostają także listwy wtryskiwaczy, w których także odkładają się nieodfiltrowane zabrudzenia zatykające wtryskiwacze.

Bezpośrednio po wyczyszczeniu, wydajność wtryskiwaczy nie jest ograniczona żadnym zabrudzeniem, a jej ewentualny spadek może wynikać jedynie ze stopnia zużycia elementów. (Producent przewiduje żywotność wtryskiwacza na 290 mln cykli). Dla skutecznego działania wyczyszczonych elementów, wymagana jest jednoczesna wymiana wszystkich filtrów instalacji LPG, zarówno fazy lotnej jak i ciekłej. Przy ewentualnym zastosowaniu dodatkowych filtrów głównie fazy lotnej, można w dużym stopniu wyeliminować dalsze ewentualne zabrudzenie wyczyszczonych już wtryskiwaczy. Zalecane interwały wymiany filtrów to 15–20 tys. km. Zalecamy również wymianę przewodów gazowych doprowadzających odparowany gaz do wtryskiwaczy tzn. od parownika do filtra fazy lotnej i od filtra do listwy wtryskiwacza, w nich również odkładają się zabrudzenia.
Czyszczenie reduktora, jego komór w których następuje rozprężanie gazu, ma także istotny wpływ na długość prawidłowego działania wtryskiwaczy. Dlatego zaleca się jednoczesne czyszczenie zarówno wtryskiwaczy jak i reduktora.
Ważne
Proces czyszczenia wtryskiwaczy kontrolowany jest przez specjalnie przygotowany przez naszą firmę program pomiaru wydajności.
Jako jedyna firma w Europie, po wyczyszczeniu wtryskiwaczy, mierzymy ich wydajność, dwoma niezależnymi urządzeniami, posiadającymi aktualne świadectwa jakości. W czasie pomiaru bierzemy pod uwagę następujące parametry: temperaturę otoczenia, ciśnienie czynnika przepływającego (powietrze), czas otwarcia wtryskiwacza oraz częstotliwość otwarcia wtryskiwacza.
W ofercie również: czyszczenie, regeneracja wtryskiwaczy MED, HANA, BARRACUDA, DYMCO, PRINS, HERCULES i EKO POWER.
Nie czyścimy wryskiwaczy gazu fazy ciekłej np. VIALLE lub ICOM.

Czyścimy dla:
PRINS Autogas | DOTW | BBG | EKO-CAR | TOYOTA STALOWA WOLA | EUROGAS Skarżysko-K. | AUTOTEST | LEMKE KONSULTING
TRANS -WAG | MOTO-TECH | EKOGAS GMBH | ABART | INNI
2569